CТВОРЕННЯ І РОЗРОБКА САЙТІВ

Розробка сайтів

Звернувшись до Oksy, ви отримуєте якісні послуги із створення сайту на замовлення: збір вимог і обговорення, планування та структурування, дизайн, розробка, тестування, запуск та оптимізація, підтримка та обслуговування.

development

Переваги замовлення сайту в Oksy:

Економія часу

Замовлення сайту може допомогти вам зекономити час, оскільки вам не доведеться вчитися у веб-розробці та дизайні, щоб створити власний сайт.

Портфоліо
Адаптацію до будь-якого хостингу.

В Україні найчастіше використовують Хостінг Центр. Завдяки хмарним рішенням саме цей хостинг розподіляє навантаження на сервера хостингу завдяки чому всі сайти працюють швидко.

Сайт хостингу

Придатність для мобільних пристроїв

Cайт, який добре працює на різних пристроях та з різними розмірами екрану. Це особливо важливо в наші дні, коли все більше людей використовують мобільні пристрої для доступу до Інтернету.

Детальніше
Захист сайту

Коли користувач взаємодіє зі сторінкою сайту, що використовує SSL, його браузер запитує сервер про SSL-сертифікат. Якщо сервер має дійсний SSL-сертифікат, то він передає його користувачеві, і браузер показує, що сторінка захищена.

Використання https

Досі думаєш?

Замовляй безкоштовну консультацію, отримай надійний сайт!

Feedback

Відгуки

Сайт з нуля

Замовив сайт по рекомендації друзів. Оксана добре знає свою справу, процес розробки сайту був цікавим для мене і я отримав саме що я хотів.

dmytro
Дмитро Сайт оренди катамарана

Оновлення сайту

Потрібно було оновити сайт повністю, звернулась до Oksy, сама підібрала потрібний дизайн. З тобою приємно і легко працювати

tanya
Таня Сайт перекладів Запоріжжя

Website from scratch

Reasonable prices for services, competence, desire to always come to the rescue. In a word, the best company that knows its business!

mark
Mark Website for drone