Services

Сайт візитка

Одною з головних переваг інтернет-бізнесу є різноманіття можливостей його розвитку та просування. На відміну від оффлайн-реклами, де найдієвіші методи це телевізіонна та радіо-реклама, в просуванні бізнесу за допомогою мережі вибір дієвих методів куди ширше, а вартість їх запуску в рази нижче, ніж в оффлайн аналогів. Односторінковий сайт-візитка це універсальний інструмент для залучення клієнтів до вашої компанії. На такому сайті ви можете розмістити приклади робіт вашої команди, або перелік послуг, які надає ваша організація. Також ви можете продемонструвати свої продукти, якщо ваш каталог невеликий, або ви займаєтеся створенням чого-небудь на замовлення.

Landing Page

Landing Page - це вид односторінкового сайту, який призначений для просування та подальшого продажу певного товару, продукту чи послуги. Головна мета лендінгу – зібрати максимальну кількість покупців, зацікавлених у Ваших пропозиціях. Добре продуманий та сучасний лендинг може бути дуже довго, за умови своєчасного оновлення інформації на ньому..

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт – це якісна та повноцінна презентація компанії в Інтернеті. Його основна мета – залучити нових клієнтів або партнерів, розвинути бізнес шляхом розкриття переваг компанії, детального опису її діяльності, послуг чи товарів. Мета створення корпоративного сайту залежить безпосередньо від бажань або потреб самої компанії. Головною цінністю та відмінністю корпоративного сайту стало те, що він може виконувати й низку інших завдань, які не менш важливі для фірми.